Úvod » Berry fusion power

Berry fusion power

V tejto sekcii nebol nájdený žiaden tovar.


Jedinečná prírodná zmes sušených štiav z tropických a lesných plodov bohatá na rastlinné fytonutrienty s veľmi vysokou antioxidačnou kapacitou, až 4000 ORAC v jednej dávke.

Odborníkom na výživu, ale aj širokej verejnosti je dobre známe,  že lesné a tropické plody, ktoré majú červenú, modrú až fialovú farbu, poskytujú obrovské množstvo zdraviu prospešných látok a antioxidantov. Nie všetci majú to šťastie, že ich môžu konzumovať každý deň. Nie všetci ale vieme, že rôzne plody poskytujú rôzne zdravotné efekty pre rôzne časti tela. Každý z plodov má svoje špecifické zdravotné prínosy. Zmesi plodov môžu mať lepšie celkové účinky ako jednotlivé plody, alebo ich extrakty samostatne.

Berry Fusion Power je zmes sušených štiav z lesných a tropických plodov. Čisté šťavy z plodov použitých v prípravku synergicky znásobujú svoje účinky. Je bohatým zdrojom prírodných látok (polyphenolov, flavonoidov, anthocyanidinov, karotenoidov a iných antioxidantov, ktoré sa nachádzajú hlavne v tmavých bobuliach plodov. Je vyrobená a spracovaná šetrným postupom zabezpečujúcim maximálnu biologickú hodnotu. Zmes má vysokú antioxidačnú kapacitu až 80000 ORAC/100 g. Má príjemnú prirodzenú chuť, je bez sladidiel a konzervačných látok. Je to vynikajúce osvieženie vhodné pre každodenné použitie.

Fínsky vedec *Jussi-Pekka Rauha s kolektívom z univerzity v Helsinkách po mnohoročnom štúdiu popísali ideálnu zmes plodov, ktoré poskytujú optimálne zloženie fitonutientov, ktoré pri pravidelnom užívaní môžu významne zvýšiť množstvo antioxidantov v krvi. Výskumy ukazujú, že konzumovaním širokého spektra ovocia a bobuľovín dosiahneme lepšie účinky, než konzumáciou jednotlivých plodov, alebo izolovaných extraktov.

V pestrofarebnej škále sušených výťažkov a štiav v Berry Fusion Power sú prírodné látky, ktoré sú nádejou pre boj s civilizačnými chorobami. Tieto plody obsahujú prírodné fytochemikálie, ktoré môžu podporovať zdravie a znížiť riziko vzniku niektorých civilizačných chorôb. Sú to hlavne polyfenoly (flavonoidy, kvercetin anthocyaniny a katechíny, všeobecne známe ako antioxidanty), kyselina salicylová, organické kyseliny, vitamíny, provitamíny a mnoho ďalších.

Berry Power Fussion je tvorená, 100% prírodnými zložkami, ktoré dnes ľudia najviac vyhľadávajú.

Berry Fusion Power ponúka  výhody čerstvo natrhaných bobúľ a ovocia, v praktickej práškovej forme. bez pridaného cukru, bez konzervantov a umelých sladidiel. Prášok máte vždy po ruke, pripravený na použitie v akomkoľvek type aplikácie, vrátane nápoja, alebo zdravej prímesi do vašich obľúbených jedál, múčnikov, jogurtov, ovocných plniek a dezertov.

Schválené rozhodnutím UVZ SR :

Stiahnuť brožúru :

Zloženie na jednu dávku 5 g: Zmes sušených štiav z celých plodov: čučoriedka (Vaccicinum mirtilus) 1000 mg, brusnica (Vaccinium macrocarpon) 1000 mg, Acai Berry (Euterpe oleracea) 400 mg, Arónia ( Aronia melanocarpa) 400 mg, Goji (Lycium barbarum) 400 mg, Granátové jablko (Punica granatum) 400 mg, CamoCamu (Myrciaria dubia) 300 mg, pomocná látka: maltodextrín 1000 mg, regulátor kyslosti kyselina citrónová 100 mg z celkovej hmotnosti.


Stačí denne užiť jednu dávku Berry fusion Power, 5 g. zmesy štiav a výťažkov z tropických a lesných plodov spracovaných najšetrnejšou technológiou vákuového sušenia pri nizkej teplote, aby ste dodali telu dávku antioxidantov v hodnote až 5000 ORAC. Prípravok neobsahuje žiadne konzervačné látky, arómy ani sladidlá. Neobsahuje ani žiadne zakázané látky, ktoré by boli na zozname dopingových látok. Preto výrobok môžu užívať aj športovci.

Odporúčané dávkovanie :
2 x denne 1 čajová lyžička (5 g) rozmiešať v 100 ml vody, alebo pridať do obľúbeného nápoja, jogurtu, ovsenej kaše a podobne.

Minimálna trvanlivosť: je 18 mesiacov od dátumu výroby a končí podľa označenia na obale mm.rrrr, kde mm je mesiac a rrrr je rok spotreby.

Dôležité upozornenie: odporúčaná denná dávka by nesmie byť prekročená! Výživový doplnok nie je náhradou vyváženej a pestrej stravy! Uchovávajte mimo dosahu detí! Skladujte v dobre uzavreté v suchom a chladnom prostredí 5-25 ?C. Výživový doplnok nie je vhodný pre deti do 6 rokov

Ako užívať Berry Fusion Power: Môžete užívať ako osviežujúci nápoj, 1čajová  lyž. 5g/100 ml. čistej vody, najlepšie 200 ml denne, alebo pridaný do bieleho jógurtu, ovsenej kaše, cereálií a pod. Najalepší účinok dosiehnete pri  sublinguálnom podávaní, (1 lyžičku prášku nechajte rozpustiť v ústach a cmúľať pod jazykom. Keď ho chvílu podržíte v ústach, urýchlite vstrebávanie cez ústnu sliznicu, čo je podľa najnovších výskumov veľmi efektívny spôsob vstrebávanie učinných látok. Berry Fusion Power neobsahuje žiadne prímesi, ani konzervačné látky. Nová sušená forma je najefektívnejší spôsob spracovanie prírodných látok bez potreby konzervantov. Má prirodzenú mierne kyslú až trpkú chuť, ktorá je znakom jeho čistoty


Výživové hodnoty:

Množstvo na 100 g 1 dávka 5 g
Energia 362 kcal/1520kJ 18,1kcal/76kJ
Sacharidy 86,9 g 4,34 g
z toho vláknina 5,3 g 0,3 g
Bielkoviny 1,8 g 0,1 g
Cholesterol 0 g 0 g
Polyphenoly (antioxidanty) 3240 mg 162 mg
Z toho anthocyaniny a proanthocyaniny 1200 mg 60 mg
Z toho flavonoly 660 mg 33 mg
Z toho fenolické kyseliny 1380 mg 69 mg

Nariadenie Európskeho Parlamentu a Rady č 1924/2006 zo dňa 20. decembra 2006 výslovne zakazuje predajcom uvádzať u potravín a doplnkov stravy akákoľvek "zdravotné, alebo výživové tvrdenie", okrem tých, ktoré schváli priamo Európska Komisia alebo Európsky úrad pre bezpečnosť potravín. Preto tu neuvádzame žiadne zdravotné tvrdenia, ktoré by mohli vyvolať domnienku, že prípravok má liečivé účinky. Informácie o zdravotných účinkoch jednotlivých zložišek prípravku si preto musíte naštudovať z iných dostupných zdrojov.

„zdravotné tvrdenie“ je každé tvrdenie, ktoré udáva, naznačuje alebo vyvoláva dojem, že existuje súvislosť medzi kategóriou potravín, potravinou alebo jednou z jej zložiek a zdravím
„tvrdenie o znížení rizika ochorenia“ je každé zdravotné tvrdenie, ktoré udáva, naznačuje alebo vyvoláva dojem, že konzumácia nejakej kategórie potravín, potraviny alebo jednej z jej zložiek vo významnej miere znižuje rizikový faktor výskytu ochorenia u ľudí;

* Dr. Jussi-Pekka Rauha:

Mladý finsky vedec, ktorý sa stal známy v roku 2001, keď úspešne obhájil na univerzite v Helsinkách svoju doktorantskú dizertačnú prácu Antioxidačné aktivity plodov obsahujúcich fenolové zlúčeniny. Od vtedy vedie na univerzite v Helsinkách lekársko biologický výskum zameraný na zdravotné účinky fenolických zlúčenín. Publikoval desiatky článkov a monografií.

Hrozí nám nejaké nebezpečenstvo od zelených potravín ako je chlorella, mladý jačmeň, spirulina ? Určite nie Čítajte viac...

Serotonín a melatonín - hormóny dobrej nálady, šťastia a pokojného spánku v Mladom jačmeni.Čítajte viac...

Pitný režim, koľko sa má vypiť za deň, keď užívam zelené potraviny... Čítajte viac...

Fykocyanín - modrozelená perla. Asi sa pýtate, čo je Fykocyanín zač a čo vlastne dokáže?... Čítajte viac...

Prečo užívať Chlorellu alebo Spirulina: Zo všeobecného hľadiska možno tvrdiť, že ide o prírodné suroviny, ktoré prispievajú v mnohých oblastiach k podpore ľudského zdravia... Čítajte viac...

Partneri